שידוכים הכרויות וזוגיות "...עוד ממש קצת ממש כמעט אנו גוף אחד - את ידך נתת בידי שלי לעד...."אהוד מנור שידוכים ושייכות הופכת אותנו בני האדם בנקודת ההשקה בין שני הגופים לגוף אחד. לא פעם אנו עושים שימוש בתיאורים מופרזים לכאורה, אך במבחן האמת מתברר כי הרבה יותר עומד מאחורי משפט כמו: "בלעדיך אני חצי בן אדם", "אני מכירה אותך כמו את כף ידי", "אני אמות אם תיתלש שערה מראשך", "לאבד אותך יהייה כמו לאבד יד" "אם אשכח תשכח ימיני" וכדומה.

צימרים חדרים לפי שעות

אנו מרבים בתיאורים דרמטיים ורגשניים בכל הקשור לאהבות הגדולות במיוחד שלנו, לאור היכרותנו עם סגולותיה הבריאותיות, נפשיות, רוחניות שאין להן מחיר ולא ניתן לקנות אותן בדבר לבד מאהבה. זוגיות כנאמר היא אחד המקצועות האינטנסיביים מתישים ומרגשים, תובעניים, ונעימים בענפי התעסוקה השונים יחסית. הזוגיות לא יכולה להתקיים ללא הבנה וסלחנות קרבה וחברות, כנות ופתיחות מסירות נאמנות כבוד, ויתור הקשבה, האזנה, נתינה וקבלה, הדדיות אכפתיות וחיבה גדולה מאוד שממש לא לדבר על חיבה עזה ואם אפשר כמוות. הזוגיות היא צורת הסימביוזה של בני האדם, אנו יונקים ממנה ומעניקים לה את כל כישורי הרגש שלנו ומנצלים את כל תעצומותיה ותופעות הרגש שיש בה לעטוף אותנו.

 

אנו, ניזונים מחום גוף, להט רגש, חיבה, תשוקה, חשק, תחושה וגדושים מלאים בהם עד לשלב שאנו מוכנים לחלוק את כל הון הרגש והאהבה שבנו עם שותפינו לזוגיות. שייכות היא סחר חליפין של רגש, ומחוות חיבה. שייכות היא הסכם לא כתוב של חברות טוטאלית, הערכה חיבה עצומה וכיף גדול. זוגיות היא הצורה הגיאומטרית הבסיסית של בני האדם. זוגיות היא המבע הטבעי של התנהלותנו במרחב הקיומי, כך בשניים, כאותן חיות בתיבת נח. יחד שידוכים משתדלת לעשות למעלה מהמצוין על מנת שהזוגות ינצחו את הפרד, ואיש איש יבוא אל הנגטיב שלו. יחד שידוכים עמלה למעלה מ-21 שנה להשיב את לקוחותיה עם סטאטוס משפחתי נשוי ואם ניתן פלוס...כמה שיחפצו. יחד שידוכים מאושרת שזכתה להיות חלק ממלאכת הקודש הזו הקרואה:שידוכים והכרויות למציאת חיבה ויצירת זוגות.

שידוך מי מאתנו לא הייה משתוקק לאתר עצמו תחת חופה {לא חופת השמיים} ונשבע במילים הללו לנבחר ליבו? כולכם מחייכים כעת, לאות הזדהות עם הציטטה המפורסמת הזו, ששיגעה את מיטב ומירב האנושות, נכון? כיום כשהמושג הזה נהייה לפארודיה שנונה, לאור מגיפת הגירושין שפוקדת את הגלובוס, אנו מתאווים יותר ויותר לאתר את הפקק שיכסה את האסוך שלנו כ"כ טוב, עד כי לא נרצה לפרוץ אותו. כיום כשאהבה היא מושג יקר המציאות, ויש אינפלציה בשוק החיבה.

 

המחירים עולים, וערך המטבע יורד. קשה יותר לרכוש את הרגש הזה הקרוי חיבה. מה לעשות? לעשות! וכמה שיותר. להלחם עד המנייה האחרונה של השייכות. שידוך הוא אחד מצורות הלחימה הפופולאריות של מבקשי החיבה השונים יחסית. היא עשויה להיות אחת מההיכרויות הבטוחות יותר והמסוכנות ביותר. שידוך יכול להיעשות באופנים שונים יחסית. להלן המקרים בהם תופעת השידוך עלולה לקרות בדרככם: 1} חברה הטובה ביותר רוצה להכיר לכם את החבר של בןבת הזוג שלוה, כי היאהוא בטוחה שאלוהים ברא אתכם על מנת להתקיים ביחד. 2}פגשתם במסיבת פורים שנערכה בביתו של חבר טוב, את החבר של האח, והנכם נבוכים מכדי ליצור עימו קשר. אז ביקשתם מאח יכתוב המלצות ואם אפשר גם את מס' הטלפון למקרה לא חירום בכלל. } שידוך לא חייב להיות פגישה עיוורת: ידידה שלכם חושבת שבן דודה הוא הישות המהממת להגשים איתה בית בישראל? היא כבר ממוסדת 5 שנים עם חבר? אין בעיה נכפיל את הדייט בשתיים ונקבל דאבל-דייט! כך תיהיה לכם האופציה לומר שנקלעתם לאופציה הרומנטית שלכם ממש במקרה במפגש חברה, אינכם נבוכים מאינטימיות, ותמיד תיהיה לכם האופציה להשאיר את השלושה לבדם. 4} במקרה הפחות מהנה, הוא שהשידוך מתקיים בתצורת הפגישה העיוורת.

צימרים לפי שעה בצפון

הפגישה העיוורת או הבליינד דייט, עלולים להשהות בקרבכם אי אילו חששות ופחדים לגיטימיים, מה שהופך את המאורע למאתגר ומפרך לעיתים. הפגישה העיוורת, היא שידוך בעייתי, לא מבוסס היטב, שאחוזי הצלחתו לא כ"כ הוכיחו עצמם עד כה. אך עם זאת, בליינד דייט, או שידוך של בני זוג זרים, יכול להיות גם הרפתקה פשוטה יותר. זאת במידה וצפיתם בתמונה או סרט וידאו של הפרטנרית, שוחחתם עימו בטלפון ומצאתם בו עניין אינטלקטואלי, וכעת מה שחסר הוא מימד הנפח והגובה... זהו, עתה הנכם מצוידים ומוכנים למסע השידוכים. זכרו, אל תאמרו לעולם לא, אינכם יודעים היכן, ובאמצעות מי תפגשו את זה שתחלקו עימו עיתות של אושר רב ועוני בריאות וחולי.